Lider gitti lider döndü 1-3

Lider gitti lider döndü 1-3

2’nci Amatör Ligi A Grubunun averajla lider durumda olan Değirmenönüspor Akköy deplasmanından da 3 puanla dönmesini bildi ve ilk devreyi lider kapadı.

Rüzgarlı bir havada oynanan karşılaşmada Değirmenönüspor Akköy Musabeyspor karşısında 3-1 galip gelmesini bildi. İlk yarının uzatmalarında Önder’le öne geçen Değirmenönüspor ilk devreyi 1-0 galip kapadı. Daha sonra Akköy Musabeyspor eşitliği sağladı. Daha sonra ataklarını sıklaştıran Değirmenönüspor Oğuzhan ve Emre’nin attığı gollerle sahadan 3-1 galip ayrıldı. Akköy Musabeyspor’un tecrübeli kalecisi Aytekin özellikle ilk yarıda yaptığı kurtarışlarla farkın açılmasını önledi.

HAKEMLER : Veysel Akay *** Ali Bozoğlan *** Kadir Gündoğdu ***

AKKÖY MUSABEYSPOR : Aytekin ** Sabri Sivaslıoğlu ** Harun ** Sabri Kerim *(Dk.31 Resul *) Ferhat * Abdullah * Emrah ** İsmail *(Dk.61 Cehgizhan *) Derviş * Oktay * Bayram **(Dk.82 Furkan *)

DEĞİRMENÖNÜSPOR : Deniz *** Berkin **** Kubilay *** Doğukan **** Fevzi **** Volkan ***(Dk.85 Nasuh *) Mert ***(Dk.70 Alperen **) Emre **** Önder ***(Dk.89 Emirhan *) Burak *** Oğuzhan ***

GOLLER : Dk.45+2 Önder, Dk.67 Oğuzhan, Dk.80 Emre (DEĞİRMENÖNÜSPOR), Dk.62 Emrah (AKKÖY MUSABEYSPOR)

SARI KARTLAR : Emrah, Sabri Sivaslıoğlu(AKKÖY MUSABEYSPOR), Burak, Mert (DEĞİRMENÖNÜSPOR)

BÜLENT TETİK

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR