Parıltı, “tek hedefimiz galip gelmek”

Parıltı, “tek hedefimiz galip gelmek”

1’inci Amatör Ligi B Grubu’nun iddialı takımlarından Tekkeköyspor 9 Şubat günü saat 14.00’da Kıralan Demirspor’a konuk oluyor.

Play-ofları hedefleyen Tekkeköyspor Kıralan deplasmanından da galip dönmek istiyor. Tekkeköyspor takım kaptanı Murat Parıltı tek hedeflerinin Kıralan’dan 3 puanla dönmek olduğunu söyledi. Parıltı, “geçtiğimiz hafta Sarayköy Efelerspor karşısında güzel futbolla sahadan farklı galip ayrıldık. Kıralan Demirspor deplasmanı zor geçeceğini biliyoruz. Bizlerde deneyimli kaliteli kadroya sahibiz. Puan kaybına tahammülümüz yok. Hedef herzaman Süper Amatör Ligi’ne çıkmak.”dedi.

Cumartesi günü isyanı

Tekkeköysporlu futbolcular ve yöneticiler bu haftayla beraber 3 haftadır Cumartesi günleri maçlarını oynadıklarını belirttiler. Bir hafta arayla değişimli olarak Cumartesi ve Pazar günleri oynasak daha iyi olur dediler. Bazı futbolcularının çalıştığını izin almakta zorlandıklarını belirttiler. Üç hafta üst üste Cumartesi çalışan futbolcularımız bu ekonomik krizde işlerinden olacaklar diyen yöneticiler yetkililerden maç günlerini dönüşümlü ayarlamalarını istediler. 

BÜLENT TETİK

Emojiler İle Tepki Ver

2
1

YORUMLAR